Czech German English
Úvod

Inovace pro automobilovou elektroniku budoucnosti

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů.

Společnost e4t electronics for transportation s.r.o. je jako 100% člen skupiny Volkswagen důležitou součástí těchto aktivit a podporuje ŠKODA AUTO, ale i další koncernové značky na cestě k úspěchu.

Své zákazníky doprovázíme celým procesem vývoje elektroniky vozu - od návrhu, přes vývoj a testování, až po sériové řešení. Klademe důraz na vysoce kvalifikované zaměstnance, díky kterým přebíráme odpovědné úkoly v oblasti elektronických systémů. Propojujeme výrobce automobilů a dodavatele informačních technologií. Vyvíjíme testovací nástroje, prototypy a demonstrátory pro všechny značky koncernu Volkswagen.


Alternative content

Get Adobe Flash player

Pojďte s námi tvořit zítřek

Neustálý rozvoj a inovace v automobilovém průmyslu jsou pro nás velkou výzvou, a proto stále hledáme schopné a kreativní spolupracovníky z oborů elektrotechniky, elektroniky, informatiky a ekonomie s univerzitním ale i středoškolským vzděláním. Hledáme ty, kteří se nebojí výzev, a hledání řešení je pro ně srdeční záležitostí. Chcete-li být součástí našeho týmu, neváhejte nám napsat, aktuální nabídku volných pracovních pozic najdete v sekci Kariéra.

tlačítko-součástí týmu

Member of Volkswagen Group

Volkswagen